Forum Gildii Recon!

Forum Gildii Recon!


  • Index
  •  » Loader
  •  » Loader Testosterone www.recyfer.info

#1 2008-12-09 22:49:50

reconmaster

Administrator

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 3591
Punktów :   
WWW

Loader Testosterone www.recyfer.info

Cześć, otóż może ktoś się z was spotkał już z tym programem, ale mimo to pod żadnym pozorem zabrania się sciągania z innych stron lub forów niż www.recyfer.info
Czemu? Ponieważ wielu cwaniaków wrzuca keyloggery tuż przed wyjściem prawdziwej wersji loader'a.
Co on robi? Po wpisaniu kodu z obrazka nie wywala nas do pulpitu, można włączyć kilka silk'ów, reszta opcji nie jest polecana, iż moim zdaniem może zostać ukarana banem. Ściągamy, otwieramy w WinRAR, Zip lub 7zip.
Wypakowywujemy do głównego folderu, domyślnie C:/Program Files/Silkroad, WinRAR i inne programy każą nam podać hasło, UWAGA: DO KAŻDEJ WERSJI LOADER'A JEST JEDNO HASŁO!!! recyfer.info Po wypakowaniu otwieramy Loader(ikonka z pigułką) i w okienku zaznaczamy tylko Disable Disconnect, reszta nie jest potrzebna.
*UWAGA: Jeden kolo z Kuwejtu powiedział mi że non-stop dostawał za to bany, ale na mój gust to kuwejcki internet oraz kuwejckie szczęście. *

Offline

 

#2 2008-12-24 09:32:06

Matthew26_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Loader Testosterone www.recyfer.info

Korzystałem z tego loadera, ale bana dostaje się jeśli ktoś gra  podczas inspekcji (ja nie dostałem ) i polecam jeśli ktoś chce odpalić kilka silków. Bardzo pomocne

Offline

 
  • Index
  •  » Loader
  •  » Loader Testosterone www.recyfer.info
Recon na zawsze!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.number5.pun.pl www.megaia.pun.pl www.warofninja.pun.pl www.hodwg.pun.pl www.kingsage-hellsing.pun.pl